L.P.
|
Miejsce przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej i zasięg terytorialny
|
Siedziba Powiatowej Komisji Lekarskiej
|
Termin
(bez sobót i niedziel)
|
1.
|
Powiatowa Komisja Lekarska w Bartoszycach
(M. i Gm. Bisztynek, Gm. Bartoszyce, M. i Gm. Sępopol, Gm. Górowo Iławeckie, M. Górowo Iławeckie, M. Bartoszyce)
|
Starostwo Powiatowe w Bartoszycach;
ul. 11 listopada 7B; 11-200 Bartoszyce (budynek Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego)
|
17 kwietnia – 5 maja 2023 r (z wyłączeniem od 1 do 3 maja br.).
|
2.
|
Powiatowa Komisja Lekarska w Braniewie
(M. i Gm. Pieniężno, Gm. Płoskinia, Gm. Lelkowo, Gm. Braniewo, Gm. Wilczęta, M. i Gm. Frombork, M. Braniewo)
|
Centrum Edukacji ZDZ w Braniewie;
ul. Morska 7; 14-500 Braniewo
|
23 maja - 6 czerwca
2023 r. (z wyłączeniem 1 czerwca br.)
|
3.
|
Powiatowa Komisja Lekarska w Działdowie
(M. Działdowo, M. i Gm. Lidzbark, Gm. Płośnica, Gm. Działdowo, Gm. Iłowo – Osada, Gm. Rybno)
|
Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna;
ul. Grunwaldzka 7; 13-200 Działdowo
|
1 - 27 czerwca 2023 r
(z wyłączeniem 8 i 9 czerwca br.).
|
4.
|
Powiatowa Komisja Lekarska Nr 1 w Elblągu
(M. i Gm. Pasłęk, M. i Gm. Tolkmicko, M. i Gm. Młynary, Gm. Elbląg, Gm. Milejewo, Gm. Gronowo Elbląskie, Gm. Godkowo, Gm. Markusy, Gm. Rychliki)
|
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w
Elblągu;
ul. J. A. Komeńskiego 40; 82-300 Elbląg
|
25 maja - 19 czerwca 2023 r. (z wyłączeniem 8 i 9 czerwca br.)
|
5.
|
Powiatowa Komisja Lekarska Nr 2 w Elblągu
(M. Elbląg)
|
Budynek Krytego Lodowiska HELENA w
Elblągu;
ul. Karowa 1; 82-300 Elbląg
|
17 kwietnia - 24 maja
2023 r.
|
6.
|
Powiatowa Komisja Lekarska w Ełku
(M. Ełk, Gm. Stare Juchy, Gm. Ełk, Gm. Kalinowo, Gm. Prostki)
|
Centrum Kształcenia Zawodowego w Ełku; ul. 11 listopada 24; 19-300 Ełk
|
17 kwietnia - 26 maja
2023 r.
|
7.
|
Powiatowa Komisja Lekarska w Giżycku
(M. Giżycko, Gm. Giżycko, M. i Gm. Ryn, Gm. Wydminy, Gm. Kruklanki, Gm. Miłki)
|
Internat Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska
i Agrobiznesu w Giżycku;
ul. Smętka 7; 11-500 Giżycko
|
12 – 29 czerwca 2023 r.
|
8.
|
Powiatowa Komisja Lekarska w Gołdapi
(Gm. Banie Mazurskie, Gm. Dubeninki, M. i Gm. Gołdap)
|
Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowe w
Gołdapi;
ul. Partyzantów 31; 19-500 Gołdap
|
18 -26 maja 2023 r.
|
9.
|
Powiatowa Komisja Lekarska w Iławie
(Gm. Iława, M. Iława, M. Lubawa, Gm. Lubawa, M. i Gm. Kisielice, M. i Gm. Zalewo, M. i Gm. Susz)
|
Siedziba Starostwa Powiatowego w Iławie;
ul. Andersa 2a; 14-200 Iława
|
17 maja - 16 czerwca 2023 r. (z wyłączeniem 8 i 9 czerwca br.)
|
10.
|
Powiatowa Komisja Lekarska w Kętrzynie
(M. Kętrzyn, M. i Gm. Korsze, M. i Gm. Reszel, Gm. Barciany, Gm. Srokowo, Gm.
Kętrzyn)
|
Powiatowe Centrum Edukacyjne w Kętrzynie;
ul. Poznańska 21; 11-400 Kętrzyn
|
22 maja - 14 czerwca 2023 r. (z wyłączeniem 8 i 9 czerwca br.)
|
11.
|
Powiatowa Komisja Lekarska w Lidzbarku Warmińskim
(M. i Gm. Orneta, Gm. Lubomino, Gm. Kiwity, Gm. Lidzbark Warmiński,
M. Lidzbark Warmiński)
|
Bursa Międzyszkolna przy Zespole Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim; ul. Wierzbickiego 3a; 11-100 Lidzbark Warmiński
|
18 kwietnia - 4 maja
2023 r.
|
12.
|
Powiatowa Komisja Lekarska w Mrągowie
(M. Mrągowo, Gm. Sorkwity, Gm. Mrągowo, M. i Gm. Mikołajki, Gm. Piecki)
|
Powiatowy Zarząd Dróg w Mrągowie;
ul. Nowogródzka 1; 11-700 Mrągowo
|
23 maja - 7 czerwca
2023 r.
|
13.
|
Powiatowa Komisja Lekarska w Nidzicy
(M. i Gm. Nidzica, Gm. Kozłowo, Gm. Janowo, Gm. Janowiec Kościelny)
|
Centrum Kształcenia Zawodowego w Nidzicy;
ul. Wyborska 10; 13-100 Nidzica
|
1 - 15 czerwca 2023 r.
(z wyłączeniem 8 i 9 czerwca br.)
|
14.
|
Powiatowa Komisja Lekarska w Nowym Mieście Lubawskim
(M. Nowe Miasto Lubawskie, Gm. Biskupiec, Gm. Grodziczno, Gm. Nowe Miasto Lubawskie Gm. Kurzętnik)
|
Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym
Mieście Lubawskim;
ul. 3 Maja 24; 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
|
16 - 30 maja 2023 r.
|
15.
|
Powiatowa Komisja Lekarska w Olecku
(M. i Gm. Olecko, Gm. Kowale Oleckie, Gm. Wieliczki, Gm. Świętajno)
|
Starostwo Powiatowe w Olecku;
ul. Kolejowa 32; 19-400 Olecko
|
1 - 15 czerwca 2023 r.
(z wyłączeniem 8 i 9 czerwca br.)
|
16.
|
Powiatowa Komisja Lekarska Nr 1 w Olsztynie
(M. i Gm. Barczewo, M. i Gm. Biskupiec, M. i Gm. Dobre Miasto, Gm. Dywity, Gm. Gietrzwałd, M. i Gm. Jeziorany, Gm. Jonkowo, Gm. Kolno, M. i Gm. Olsztynek, Gm. Purda, Gm. Stawiguda, Gm. Świątki)
|
Starostwo Powiatowe w Olsztynie;
Plac Bema 5; 10-516 Olsztyn (pomieszczenie P- 1)
|
17 kwietnia - 1 czerwca 2023 r. (z wyłączeniem od 1 do 5 maja br.)
|
17.
|
Powiatowa Komisja Lekarska Nr 2 w Olsztynie
(M. Olsztyn)
|
Starostwo Powiatowe w Olsztynie;
Plac Bema 5; 10-516 Olsztyn, (pomieszczenie P-1)
|
5 czerwca - 19 lipca
2023 r. (z wyłączeniem 8 i 9 czerwca br.)
|
18.
|
Powiatowa Komisja Lekarska w Ostródzie
(M. Ostróda, Gm. Ostróda, Gm. Łukta, Gm. Grunwald, Gm. Dąbrówno, Gm. Małdyty,
M. i Gm. Miłomłyn, M. i Gm. Miłakowo, M. i Gm. Morąg)
|
Budynek Centrum Użyteczności Publicznej; (s. 232, 237,238,239) ul. Jana III Sobieskiego 9; 14-100 Ostróda
|
17 kwietnia - 18 maja
2023 r.
|
19.
|
Powiatowa Komisja Lekarska w Piszu
(M. i Gm. Pisz, M. i Gm. Orzysz, M. i Gm. Ruciane Nida, M. i Gm. Biała Piska)
|
Starostwo Powiatowe w Piszu;
ul. Warszawska 1; 12-200 Pisz
|
22 maja - 6 czerwca
2023 r.
|
20.
|
Powiatowa Komisja Lekarska w Szczytnie
(Gm. Jedwabno, M. i Gm. Wielbark, M. i Gm. Pasym, Gm. Dźwierzuty, Gm.
Świętajno, Gm. Rozogi, M. Szczytno, Gm. Szczytno)
|
Zespołu Szkół Nr 1 w Szczytnie (Warsztaty Szkolne);
ul. Śląska 14; 12-100 Szczytno
|
9 - 30 maja 2023 r.
|
21.
|
Powiatowa Komisja Lekarska w Węgorzewie
(Gm. Budry, Gm. Pozezdrze, M. i Gm. Węgorzewo)
|
Lokal w budynku Szkolnego Schroniska
Młodzieżowego w Węgorzewie;
ul. B. Prusa 8; 11-600 Węgorzewo
|
17 - 24 kwietnia 2023 r.
|